سرمربی آلمانی قرمزپوشان مرسی‌ساید قراردادش را با این تیم برای شش سال دیگر تمدید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ با عقد یک قرارداد جدید شش ساله با باشگاه لیورپول، خودش را تا سال ۲۰۲۲ به قرمزپوشان مرسی‌ساید متعهد کرد.

کلوپ ۴۹ ساله که تنها ۹ ماه پیش جای برندان راجرز را روی نیمکت لیورپول گرفت، در این مدت با کسب نتایجی قابل‌قبول به خصوص در لیگ اروپا، جایی که توانست تیمش را به فینال برساند، رضایت هیئت مدیره گروه فنوی، مالک باشگاه لیورپول را جلب و آنها را برای عقد قراردادی طولانی مدت با خود ترغیب کرد. علاوه بر کلوپ، قرارداد دستیارانش زلیکو بوواچ و پیتر کراویتز هم تمدید شده است.

کلوپ در واکنش به تمدید شدن قراردادش از سوی باشگاه لیورپول اظهار داشت: وصف افتخاری که الان من، زلیکو و پیتر به‌خاطر تعهد مالکان باشگاه احساس می‌کنیم، در قالب کلمات نمی‌گنجد. همه ما هنوز در ابتدای سفرمان با لیورپول هستیم، اما رابطه‌ای که ما با این مکان بسیار خاص داریم باورنکردنی است. من اولین نفری هستم که می‌داند همراه با این تعهد بزرگ، یک مسئولیت بزرگ هم می‌آید.

وی افزود: هدف ما در تمام حرفه مربیگری‌مان ارتقای سطح تیم خود و خوشحال کردن هواداران بوده است. برای محقق کردن این امر، ما باید اطمینان حاصل کنیم که پیشرفت تیم را در قلب تمام تصمیمات بزرگی که می‌گیریم، بگنجانیم و این وظیفه من است. ما با اتحادی که داریم، قوی‌تر و بهتر خواهیم شد و موفقیت‌های‌مان شیرین‌تر خواهند بود.

کلوپ در ۹ ماهی که هدایت لیورپول را برعهده داشته، این تیم را به دو فینال رسانده است که در یکی از آنها (فینال جام اتحادیه) به منچسترسیتی باخت و در دیگری (لیگ اروپا) مغلوب سویا شد.

این خبر حدود ۴ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.