|
||||||
|
||||||
به گزارش ایسنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، زمانبندی رقابتهای قهرمانی فوتسال آسیا به وقت تهران به شرح زیر است:
گروه A: ازبکستان، لبنان، قرقیزستان و عربستان
گروه B: ایران، عراق، چین و اردن
گروه C: تایلند، ویتنام، چین تایپه و تاجیکستان
گروه D: ژاپن، استرالیا، مالزی و قطر
* مرحله گروهی:
۲۱ بهمن ۹۴:
گروه A: لبنان – قرقیزستان / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه A: ازبکستان – عربستان / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه B: عراق – چین / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
گروه B: ایران – اردن / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
۲۲ بهمن ۹۴:
گروه C: تایلند – تاجیکستان / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه یونیورسال
گروه C: ویتنام – چین تایپه / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
گروه D: ژاپن – قطر / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه D: استرالیا – مالزی / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
۲۳ بهمن ۹۴:
گروه A: عربستان – لبنان / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه A: قرقیزستان – ازبکستان / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه B: چین – ایران / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه یونیورسال
گروه B: اردن – عراق / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
۲۴ بهمن ۹۴:
گروه C: چین تایپه – تایلند / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه یونیورسال
گروه C: تاجیکستان – ویتنام / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
گروه D: مالزی – ژاپن / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه D: قطر – استرالیا / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
۲۵ بهمن ۹۴:
گروه A: ازبکستان – لبنان / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه A: قرقیزستان – عربستان / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
گروه B: ایران – عراق / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه B: چین – اردن / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه یونیورسال
۲۶ بهمن ۹۴:
گروه C: تایلند – ویتنام / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه C: چین تایپه – تاجیکستان / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
گروه D: ژاپن – استرالیا / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه ازبکستان
گروه D: مالزی – قطر / ساعت ۱۵:۰۰، ورزشگاه یونیورسال
* مرحله یک چهارم نهایی / ۲۸ بهمن ۹۴:
QF۱: تیم اول گروه A – تیم دوم گروه B / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
QF۲: تیم اول گروه C – تیم دوم گروه D / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
QF۳: تیم اول گروه B – تیم دوم گروه A / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
QF۴: تیم اول گروه D – تیم دوم گروه C / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
*مرحله پلی آف:
۲۹ بهمن ۹۴:
پلی آف ۱: بازنده QF۱ – بازنده QF۲ / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
پلی آف ۲: بازنده QF۳ – بازنده QF۴ / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
۳۰ بهمن ۹۴:
پلی آف ۳: برنده پلی آف ۱ – برنده پلی آف ۲ / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
* مرحله نیمه نهایی / ۳۰ بهمن ۹۴:
SF۱: برنده QF۱ – برنده QF۲ / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
SF۲: برنده QF۳ – برنده QF۴ / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه یونیورسال
* مرحله رده بندی / ۲ اسفند ۹۴:
بازنده SF۱ – بازنده SF۲ / ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
* مرحله نهایی / ۲ اسفند ۹۴:
برنده SF۱ – برنده SF۲ / ساعت ۱۷:۳۰، ورزشگاه ازبکستان
|
|
|
|