اما حکایت علی دایی هم برای خود مورد جالبی است. شاید آخرین باری که دایی برای موضوعی عذرخواهی کرده تلویزیون ها سیاه و سفید بود! او دیروز هم باخت به راه آهن را (تساوی دیروز برای پرسپولیس باخت بود) هم به گردن تعویض ها و تفکرات غلطش نینداخت و توپ را به زمین وزارت ورزش شوت کرد تا فشارها به آن طرف غش کند! دایی نگفت که چرا محمد نوری را به نیمکت زنجیر کرده بود آن هم در حالی که چه زمانی که بازی گره خورده بود و چه زمانی که شاگردانش جلو بودند حضور او می توانست شادابی خوبی به خط هافبک بدهد. دایی مشخص نکرد چرا مهرداد کفشگری که نشان داده مرد روزهای بزرگ نیست را در حساس...
این عکس حدود ۶ سال پیش توسط Eshgsh فرستاده شده و ۱۱ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
واقعا نميدونم چي بايد گفت و چرا اين بازيكنا كه تيم ملي به اونا احتياج داره ول ميكنن ميرن !! اون از رحمتي كه خودم اعتقاد دارم مطمئن ترين دروازبان حال حاضر ايرانِ كه تيم ملي و وسط راه در حساس ترين مرحله ول كرد و رفت و شاهكار جديد مجتبي جباري كه اونم تيم ملي و كه بايد افتخار بكنه و بدون هيچ منتي براش بازي كنه ول كرد و گفت نمياد ديگه..... آخه از چي بگم ديگه !!!!!! اينم بگم كه فكر نكنيد تعصب پرسپوليسي دارم . بازيكن آندرانيك تيموريان كه با دست شكسته براي ايران بدون هيچ منتي بازي كرد. ايران به بازيكنايي امثال تيموريان نياز داره !!!!!
این عکس حدود ۶ سال پیش توسط Eshgsh فرستاده شده و ۶ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
آقاي به اصطلاح محترم لطف كن دست از سر پرسپوليس بردار و برو ، برادر من آخه تو رو چه به فوتبال بيا برو دنبال كار و حرفه خودت ( اگه حرفه اي داشته باشي )... آخه چرا اين فرد كارنابلد ( سيب زميني از اين بهتره) بايد بشينه جاي خوردبين ها و زاد مهر ها !! آقاي رويانيان يا بيرونش كن يا از خجالتش تو استاديوم در ميايم !!!!
این عکس حدود ۷ سال پیش توسط Eshgsh فرستاده شده و ۷ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
این عکس حدود ۷ سال پیش توسط Eshgsh فرستاده شده و ۶ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
این عکس حدود ۷ سال پیش توسط Eshgsh فرستاده شده و ۹ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
این عکس حدود ۷ سال پیش توسط Eshgsh فرستاده شده و ۷ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
به نظر شما چه برخوردی باید با مهدی رحمتی (بهترین دروازبان حال حاضر ایران) وهادی عقیلی (یکی از مدافعان خوب حال حاضر ایران) باید بشه؟ خواهش میکنم به دور از هر گونه تعصب و به احترامی به همدیگه و به این بازیکنها نظرتونو بگید.
این عکس حدود ۷ سال پیش توسط Eshgsh فرستاده شده و ۱۱ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟
این عکس حدود ۷ سال پیش توسط Eshgsh فرستاده شده و ۷ نظر درباره آن داده شده است. | نظر شما چیه؟