جایی برای حرف‌های غیرفوتبالی!

خوب، بد، زشت (The Good, the Bad, and the Ugly) یکی از مشهورترین فیلم‌های وسترن اسپاگتی است که در سال ۱۹۶۶ ساخته شده است. حتی اگر خیلی هم طرفدار فیلم‌های وسترن نباشید، احتمالاً اسم این شاهکار سرجو لئونه را شنیده‌اید. علیرغم گذشت نیم‌قرن از ساخت این فیلم، موسیقی متن منحصربه‌فردش هنوز به نوعی یادآور فیلم‌های وسترن است. یادش به خیر ویدیوهای بتاماکس و وی‌اچ‌اس با آن کیفیت‌های کذایی و دوبله‌های به‌یادماندنی فارسی!

در بسیاری از شبکه‌های اجتماعی، کاربران قادرند محتوای موجود را ارزش‌گذاری کنند. از لایک فیس‌بوک گرفته، تا «مثبت و منفی» در وبسایت‌هایی مثل بالاترین. وقتی که فوتبالی‌ترین متولد می‌شد، ما هم به دنبال راهی می‌گشتیم که کاربران بتوانند دیدگاه خود را به سادگی منعکس‌نمایند. از سوی دیگر دلمان می‌خواست روشی را در پیش بگیریم که هم فوتبالی باشد، هم با نمونه‌های دیگر تفاوت داشته باشد.

از آغاز کار فوتبالی‌ترین تا به حال، میلیون‌ها رأی از سوی کاربران دریافت شده‌است (تا این لحظه 3,917,743 رأی). این آراء از سویی نشان‌دهنده دیدگاه کاربران در مورد محتوای موجود می‌باشد، و از سوی دیگر برای انتخاب المان‌های موجود در «صفحه اول» همچون «داغ‌ترین اخبار» و «پرطرفدارترین ویدیوها» به کار می‌روند.

همانطور که قبلاً توضیح‌دادیم، از حدود ۵ سال پیش ناچارشدیم ثبت‌نام برای کاربران جدید را موقتاً متوقف نماییم. متاسفانه این تصمیم سبب شده بود امکان رأی‌دادن از کاربرانی که مایل به مشارکت هستند ولی هنوز ثبت‌نام نکرده‌اند سلب شود. با تغییراتی که اخیراً ایجاد کرده‌ایم، از این پس برای رأی‌دادن نیازی به ثبت‌نام نیست. بنابراین شما می‌توانید چه عضو فوتبالی‌ترین باشید و چه نباشید، با یک کلیک رأی‌تان را در مورد اخبار، ویدیوها و غیره ثبت‌کنید. توجه داشته باشید این رأی شماست که مشخص‌کننده محتوای نمایش‌داده‌شده در «صفحه اول سایت» می‌باشد. بنابراین یکبار دیگر از تمام شما همراهان فوتبالی‌ترین دعوت می‌کنیم در ارزش‌گذاری محتوا با سایر کاربران همراه شوید. همچنین در صورت بروز مشکلات فنی، لطفاً شکیبا باشید و ما را مطلع‌کنید.

این مطلب حدود ۴ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳۷ )